Komunikat dotyczący Poradni Położniczo-Ginekologicznej działającej w ramach KOC

Drogie Pacjentki,

z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce i w związku z pojawiającymi się zapytaniami, pragniemy uspokoić przyszłe Mamy i poinformować, że poradnia przyszpitalna Koordynowanej Opieki na Kobietą w Ciąży (KOC) działająca przy Szpitalu MEDIKOR pracuje zgodnie z harmonogramem. Zapisując się do poradni w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia możecie Panie m.in. skorzystać z teleporady, przedłużyć zwolnienie lekarskie oraz otrzymać e-receptę.

Szczegółowe informacje oraz zapisy są prowadzone pod numerem telefonu: 730 666 390

Biorąc pod uwagę pojawiające się ograniczenia epidemiologiczne przed przyjściem do Poradni Przyszpitalnej KOC prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 730 666 390 w godzinach pracy poradni tj. pn. – pt. od 8:00 – 15:00 lub kontakt mailowy: koc@medikor.pl