Porody rodzinne

W szpitalu Położniczo -Ginekologicznym MEDIKOR realizujemy porody rodzinne. Umożliwiamy udział w porodzie rodzinnym osoby bliskiej.

Poniżej kilka ważnych informacji dla osoby planującej towarzyszyć pacjentce przy porodzie:

1. Podczas procedury przyjęcia do szpitala na Izbie Przyjęć może przebywać tylko Pacjentka. Osoba towarzysząca dołącza do pacjentki po przyjęciu do szpitala.
  2. Poród naturalny może potrwać kilka godzin, dlatego zalecamy aby osoba towarzysząca zaopatrzyła się w wodę i przekąski ponieważ nie będzie możliwości opuszczenia szpitala w trakcie trwania porodu.
  3. O obecności osoby towarzyszącej podczas udzielanych procedur zdrowotnych decyduje lekarz dyżurny odpowiedzialny za blok porodowy.