Harmonogram zajęć BEZPŁATNA Szkoła Rodzenia Medikor

Przed nami kolejne spotkanie bezpłatnej Szkoły Rodzenia Medikor.

28 czerwca w Kampusie Dydaktyczno-Sportowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu chcemy się z Wami spotkać i przybliżyć Wam jak wygląda poród i pobyt w naszym szpitalu. Poniżej agenda spotkania, link do rejestracji na spotkanie i szczegóły dotyczące wydarzenia

Agenda spotkania

16:00 - 17:00

Prezentacja szpitala Medikor i wykład „Ciąża, pobyt i przygotowanie do porodu w Szpitalu Medikor" prowadząca Anna Mółka (Kierownik Zespołu Pielęgniarek)