Rozpoczynamy w Szpitalu Medikor realizację nowego kontraktu w zakresie Koordynowanej Opieki nad Kobietą w Ciąży na II poziome opieki perinatalnej.

Od 1 sierpnia 2023r. szpital Medikor ma zaszczyt ogłosić rozpoczęcie realizacji nowego kontraktu w zakresie Koordynowanej Opieki nad Kobietą w Ciąży (KOC II) na II poziomie opieki perinatalnej.

Jest to wyjątkowy moment w naszej historii, ponieważ umożliwi on podniesienie poziomu opieki medycznej dla kobiet w ciąży oraz ich noworodków.

Nasz szpital został zakwalifikowany na II poziom referencyjny w dziedzinie patologii ciąży oraz neonatologii. Oznacza to, że szpital spełnia wszystkie wymogi i standardy zapewniając specjalistyczną opiekę dla pacjentek w ciężkich i skomplikowanych przypadkach, a także dla noworodków wymagających intensywnej terapii.

Dzięki nowemu kontraktowi możemy podnieść poziom naszych usług specjalistycznych. Nasi wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz neonatologii będą mogli rozwijać swoje umiejętności i wykorzystywać najnowsze technologie i metody leczenia. Pacjentki korzystające z naszych usług będą miały zapewnioną specjalistyczną opiekę medyczną na wyższym poziomie, co pozwoli im na bezpieczne i komfortowe przejście okresu ciąży. W sytuacjach wymagających hospitalizacji, nasz szpital będzie w stanie zapewnić kompleksową opiekę na wyższym poziomie referencyjnym.

Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług i dbamy o rozwój naszych specjalistów, aby zapewnić pacjentkom i noworodkom najwyższą jakość opieki medycznej. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego i wspierającego środowiska, w którym każda kobieta w ciąży będzie mogła czuć się bezpiecznie.

Jesteśmy przekonani, że dzięki nowemu kontraktowi oraz naszemu zaangażowaniu, będziemy w stanie znacząco przyczynić się do poprawy opieki perinatalnej w naszym regionie i wspierać zdrowie  przyszłych mam i ich noworodków.

Zapraszamy wszystkie panie w ciąży do skorzystania z naszych usług i zaufania naszym specjalistom realizującym opiekę perinatalną na II poziomie w ramach Koordynowanej Opieki nad Kobietą w Ciąży KOC II.