Інформація для тих, хто залишає Україну через російську збройну агресію

Informacja dla osób uciekających z Ukrainy przed rosyjską agresją zbrojną

Пологово-гінекологічна лікарня Medikor  в  Nowym Sączu  надає спеціалізовану медичну допомогу вагітним жінкам, які через війну покинули Україну. Ми подбаємо про кожну жінку та її новонароджену дитину. Всі медичні послуги надаються безкоштовно.

В нашій лікарні, при необхідності можна отримати допомогу перекладача

Szpital Położniczo-Ginekologiczny Medikor w Nowym Sączu udzieli wszelkiej specjalistycznej pomocy medycznej pacjentkom w ciąży uciekającym z Ukrainy przed wojną. Zaopiekujemy się każdą kobietą, która będzie rodziła oraz jej nowonarodzonym dzieckiem. Wszelkie świadczenia medyczne będą bezpłatne.