Harmonogram zajęć Szkoła Rodzenia Medikor PLUS

Chcesz jak najlepiej przygotować się do porodu i pierwszych chwil zdzieckiem?

Z pomocą specjalistów Szpitala Medikor przygotowaliśmy ofertę Szkoły Rodzenia Plus skierowaną do przyszłych rodziców. W ramach jednodniowego spotkania odbędą się warsztaty z kąpieli i pielęgnacji noworodka, warsztaty z karmienia z neurologopedką i doradcą laktacyjnym oraz zajęcia z fizjoterapeutką przygotowujące do porodu i wspomagające po porodzie.  Uczestnicy Szkoły Rodzenia zostaną podzieleni na 3 mniejsze grupy (po 6 par każda) tak aby każdy mógł w pełni skorzystać z zajęć.

Celem organizacji zajęć Szkoły Rodzenia Medikor jest przygotowanie obojga rodziców do porodu i  rodzicielstwa.

Program Szkoły Rodzenia Medikor PLUS

1. Kompleksowa opieka fizjoterapeutyczna kobiet w ciąży, podczas porodu i połogu- fizjoterapeutka Moniką Rzepką ( 2 godziny)
  2. Warsztaty z kąpieli i pielęgnacji noworodka- położna Sylwia Krzyżak (1 godzina)
  3. Warsztaty z karmienia noworodka- spotkanie z Neurologopedą- neurologopeda Angelika Jurczyńska (1godzina)
  4. Warsztaty z karmienia noworodka- spotkanie z Doradcą Laktacyjnym- Położna Maria Filipowicz 91 godzina)

*Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.